Pioneer DJ STZ-D10Z-R mobiele boombox rood
Questo prodotto è fuori assortimento e non può essere ordinato.
Nessuna alternativa trovata
Cod. prodotto: P-STZ-D10Z-R Garanzia Bax Music: Su questo prodotto avrete una garanzia di 2 anni.
Product:
Pioneer STZ-D10Z-R mobiele boombox rood
Algemeen:
Modern ouderwets: de Pioneer STZ-D10Z
Pioneer's MIXTRAX software:
Mobiele boombox met overrompelende geluidskwaliteit
De boomboxen van vroeger waren uitgerust met allerhande luidsprekers, die het meestal nét niet hadden. Deze Pioneer mobiele boombox pakt het heel anders aan, deze is namelijk uitgerust met liefst vijf luidsprekers! De hoge tonen komen voor rekening van de twee 1" tweeters, de midrange wordt perfect opgepakt door de 4" luidsprekers. Het speerpunt van het geluid is - naast de Advanced Sound Retriever - de 5,3" subwoofer; deze zorgt voor een flinke basweergave en een frequentiebereik die start bij 50Hz!
Specificaties:
- mobiele boombox
- lichtgewicht behuizing
- iPod/iPhone compatibel
- docking terminal iPod/iPhone
- intern geheugen: 4GB
- analyse mogelijk met MIXTRAX applicatie
- Tempo Control functie
- DJ Mix functie voor non-stop mix
- Auto Battle Mode: begin battle in een bepaald muziekgenre
- Dance Sound voor digitaal opwaarderen van muziek
- compatibel met MP3, WMA, AAC en WAV-bestanden (USB)
- AUX ingang
- hoofdtelefoon uitgang
- microfooningang
- 2x 1" tweeter (26mm)
- 2x 4" midrange luidsprekers
- 1x subwoofer 5,3" (135mm)
- vermogen: 2x 10W, 20W (subwoofer)
- frequentiebereik: 50Hz - 20kHz
- beeld: 3.5" LCD (QVGA)
- inclusief afstandsbediening
- voeding: AC adapter (inclusief) of 10x D batterijen (exclusief)
- kleur: rood
- afmetingen: 632 x 245x 221mm
- gewicht: 7.2kg
Tips of opmerkingen over dit product:
Specifiche
Peso e dimensioni imballaggio incluso
Peso (imballaggio incluso) 10,0 kg
Dimensioni (imballaggio incluso) Non ancora pervenuto
Non è più possibile scrivere una recensione su questo articolo.
Recensioni da altri paesi
Tradurre tutte le recensioni in Italiano
Ha scritto quanto segue su Pioneer DJ STZ-D10Z-R mobiele boombox rood
Altri prodotti di Pioneer DJ
Trova tutti i prodotti del marchio Pioneer DJ
Pioneer DJ DDJ-XP2 Dj controller
Disponibile
Pioneer DJ HDJ-X10-S cuffie per DJ argento
Disponibile
Pioneer DJ HDJ-CX DJ Headphones
Prodotti alternativi di altre marche
Cerca tutti i prodotti nella categoria Prodotti fuori assortimento
Rode Broadcaster microfono a condensatore
Ampeg SVT210AV cabinet per basso
Paiste PST5 Rock Ride 20"